Titles you rated
DemolitionRated ★ 4.0
AdriftRated ★ 3.5
The Equalizer 2Rated ★ 4.0
The PredatorRated ★ 0.5
HereditaryRated ★ 4.0
The Spy Gone NorthRated ★ 4.0
On the Beach at Night AloneRated ★ 3.0
Bad GeniusRated ★ 3.5
The EndlessRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 4.5
A Quiet PlaceRated ★ 3.5
The Death of StalinRated ★ 3.0
Phantom ThreadRated ★ 4.5
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 4.5
A Monster CallsRated ★ 3.5
Vanilla SkyRated ★ 3.5
Her Love Boils BathwaterRated ★ 2.5
Toni ErdmannRated ★ 3.0
Our Little SisterRated ★ 3.5
I WishRated ★ 4.0