Titles you rated
Samurai GourmetRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
Sleepeeer Hit!Rated ★ 3.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0- The Lost RoomRated ★ 4.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 4.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 5.0