Titles you rated
The Zone of InterestRated ★ 4.5
NonnasRated ★ 3.5
ExitRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 4.5
FlowRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Puss in Boots: The Last WishRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
The TraderRated ★ 3.5
The Wonderful Story of Henry SugarRated ★ 4.0
The French DispatchRated ★ 4.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 4.5
The Peanuts MovieRated ★ 4.5
The BelliesRated ★ 3.0
How to Lose Weight in 4 Easy StepsRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 5.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0