Titles you rated
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Triple FrontierRated ★ 1.5
A Single RiderRated ★ 3.0
On Your Wedding DayRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 2.5
A Star Is BornRated ★ 4.5
The Drug KingRated ★ 0.5
Extreme JobRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 5.0
VenomRated ★ 2.0
The Spy Gone NorthRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 1.5
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 2.5
A Good Day to Die HardRated ★ 3.5
The PiratesRated ★ 2.0
Salut d’AmourRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
LUCK KEYRated ★ 3.5