Movies
Ratings
293
HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 5.0- The Birth of KoreaRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 5.0
BLUE GIANTRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
The First Slam DunkRated ★ 4.5
MonsterRated ★ 4.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 5.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
WonkaRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: My Moving Story! Cactus Large Attack!Rated ★ 4.5
Crayon Shin-chan: Very Tasty! B-class Gourmet Survival!!Rated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Kasukabe Boys of the Evening SunRated ★ 5.0
Shin Dimension! Crayon Shin-chan: Supernatural Power Great Decisive Battle ~Fly Hand-rolled Sushi~Rated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Crash! Scribble Kingdom and Almost Four HeroesRated ★ 4.5
Crayon Shin-chan: Fast Asleep! The Great Assault on Dreamy World!Rated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Intense Battle! Robo Dad Strikes BackRated ★ 4.5
Crayon Shin-chan: Mononoke Ninja ChinpūdenRated ★ 4.0- Crayon Shin-chan: Shrouded in Mystery! The Flowers of Tenkazu AcademyRated ★ 4.0