Series
Ratings
126
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
The Smile Has Left Your EyesRated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Death's GameRated ★ 4.5
Tengoku DaimakyoRated ★ 5.0
Mask GirlRated ★ 4.5
Lies Hidden in My GardenRated ★ 3.0
The Light in Your EyesRated ★ 5.0
Dr. Stone Stone WarsRated ★ 5.0
Dr. StoneRated ★ 5.0
AnnaRated ★ 4.0- 나루토 2기Rated ★ 5.0
NARUTORated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0- 데스노트Rated ★ 4.5