Titles you rated
Hot Stove LeagueRated ★ 3.5
Resident PlaybookRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0- 청춘의국Rated ★ 4.0
Melo MovieRated ★ 3.0- Green Bean, Red Bean - spin-offRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5- Love Your EnemyRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Shop of the LampRated ★ 3.5
Solo LevelingRated ★ 3.5
My Father is StrangeRated ★ 3.0
JumongRated ★ 3.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.0
Mr. QueenRated ★ 3.0
Adventure by Accident Season 3Rated ★ 3.5
Adventure by Accident Season 2Rated ★ 4.0
Adventure by Accident Season 1Rated ★ 3.0
Travel With Dr. Trivia Season 3Rated ★ 3.5