Series
Ratings
192- 신인감독 김연경Rated ★ 4.5
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Mobile Suit Gundam: Iron-Blooded OrphansRated ★ 3.0
Mobile Suit Gundam: Iron-Blooded OrphansRated ★ 3.5
Crime Scene ZeroRated ★ 5.0
Godzilla Singular PointRated ★ 2.5
Ssss.DynazenonRated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0- New Mobile Report Gundam WRated ★ 3.0
- Mobile Fighter G GundamRated ★ 3.5
- Mobile Suit Gundam Seed C.E.73 StargazerRated ★ 3.0
If My Wife Becomes an Elementary School StudentRated ★ 4.0- BonobonoRated ★ 4.0
Daa! Daa! Daa! UFO Baby Season 1Rated ★ 3.5- Daa! Daa! Daa! UFO Baby Season 2Rated ★ 3.5
Ghost StoriesRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.0
Mobile Suit Gundam GQuuuuuuXRated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0