Movies
Ratings
41
X2: X-Men UnitedRated ★ 5.0
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 5.0
Sin CityRated ★ 5.0
SkyfallRated ★ 4.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 4.0
ClickRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
A Good Day to Die HardRated ★ 4.0
Jurassic Park IIIRated ★ 5.0
This Means WarRated ★ 4.0
Ace Ventura: When Nature CallsRated ★ 4.0
The Golden CompassRated ★ 3.0
MegamindRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
Gangs of New YorkRated ★ 5.0
Bridge to TerabithiaRated ★ 4.0