Movies
Ratings
73
The Fatal EncounterRated ★ 3.0
Jurassic WorldRated ★ 3.0
Kingdom of HeavenRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 3.5
Son of GodRated ★ 3.0
The WolverineRated ★ 2.5
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 1.5
anohana: The Flower We Saw That Day - The MovieRated ★ 3.5
War of the ArrowsRated ★ 3.5- Vampire Cop RickyRated ★ 1.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 3.5
Saving Private RyanRated ★ 3.0
WantedRated ★ 3.0
PompeiiRated ★ 1.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.0
Operation ChromiteRated ★ 3.0
Never Back DownRated ★ 3.0
The FortressRated ★ 3.0