Titles you rated
SuperbadRated ★ 3.5
FerdinandRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
JoyRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 2.5
UnfaithfulRated ★ 4.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 2.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.5
Jurassic ParkRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 3.0
InsidiousRated ★ 3.0
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
The Lego MovieRated ★ 2.5
Hacksaw RidgeRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 3.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
BraveRated ★ 3.5
MiseryRated ★ 4.5
CinderellaRated ★ 2.5