Titles you rated
ManiacRated ★ 4.5
GypsyRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Black Mirror: White ChristmasRated ★ 5.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
13 Reasons Why Season 2Rated ★ 4.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.5
RiverdaleRated ★ 3.5