Titles you rated
- My Missing AuntRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
3670Rated ★ 3.5- WaterdropRated ★ 3.0
Stop Making SenseRated ★ 4.5
MovingRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Spring NightRated ★ 3.5
A Tale of WinterRated ★ 4.5- PullRated ★ 3.5
SinnersRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 4.0- K-NumberRated ★ 4.0
ResetRated ★ 3.0
Still WalkingRated ★ 4.5
Chinbotsu KazokuRated ★ 4.0
The BrutalistRated ★ 4.0
ZigeunerweisenRated ★ 3.5
QueerRated ★ 4.0