Titles you rated
Good NewsRated ★ 3.5
NocturnalRated ★ 2.0
The MatchRated ★ 3.5
SleepRated ★ 3.0
The HelpRated ★ 3.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
Dark NunsRated ★ 2.5
Painted FireRated ★ 4.0
FailanRated ★ 4.0
The Six Triple EightRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
DuneRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 4.0- The Birth of KoreaRated ★ 0.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.5