Titles you rated
AdolescenceRated ★ 3.5
Shop of the LampRated ★ 4.0- DoubtRated ★ 4.5
The 8 ShowRated ★ 1.0
Queen of TearsRated ★ 2.0
The BequeathedRated ★ 2.0
Mask GirlRated ★ 2.0
D.P. Season 2Rated ★ 4.0
RevenantRated ★ 1.5
Money Heist season 1Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 2.5
D.P.Rated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 3.5
ChernobylRated ★ 4.0
The RebelRated ★ 3.5
Sword Art OnlineRated ★ 3.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 3.0