Series
Ratings
17
Kill la KillRated ★ 4.5
Rascal Does Not Dream of Bunny Girl SenpaiRated ★ 5.0
School-Live!Rated ★ 4.0
The Naked DirectorRated ★ 4.0
Tokyo Ghoul:re 2nd SeasonRated ★ 2.5
Rick and MortyRated ★ 5.0
Rick and MortyRated ★ 4.5
Rick and MortyRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 8Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 4.0
The Walking DeadRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 2.0
Game of ThronesRated ★ 5.0