Movies
Ratings
401
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 3.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.0
Frozen FeverRated ★ 2.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.0
Red LightsRated ★ 2.0
Extreme JobRated ★ 2.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 2.5
A Werewolf BoyRated ★ 2.0
Iron Man 3Rated ★ 3.5
The NegotiationRated ★ 3.5
Feng ShuiRated ★ 2.5
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 2.5
Boomerang FamilyRated ★ 3.0
My BrotherRated ★ 1.5
The Way HomeRated ★ 3.0
VenomRated ★ 4.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 2.5