Series
Ratings
63
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 4.0
Something Happened in BaliRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 5.0
JumongRated ★ 3.5
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 3.5
Bridal MaskRated ★ 2.5
East of EdenRated ★ 3.0
My Father is StrangeRated ★ 3.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0
PastaRated ★ 4.0
Man from the EquatorRated ★ 3.0
A Korean OdysseyRated ★ 3.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.5
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 4.5
Hello, FranceskaRated ★ 5.0
Money's WarfareRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 4.0