Titles you rated
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 3.5- GokusenRated ★ 3.0
HannibalRated ★ 3.0
Worlds WithinRated ★ 1.0
Personal TasteRated ★ 3.5
Children of A Lesser GodRated ★ 3.5
Temperature of LoveRated ★ 5.0
Autumn in My HeartRated ★ 4.0
Emergency CoupleRated ★ 3.5
MotherRated ★ 4.0
Witch's CourtRated ★ 2.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0
Youn's KitchenRated ★ 4.0
Something in the RainRated ★ 2.5
PianoRated ★ 5.0
Full HouseRated ★ 5.0
Lovers in ParisRated ★ 5.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0
Something Happened in BaliRated ★ 5.0
Save MeRated ★ 3.5