Series
Ratings
72
Crash Landing on YouRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0- Kimi ni Todoke: From Me to You Season 3Rated ★ 5.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.5
Crash Course in RomanceRated ★ 4.0
Prison PlaybookRated ★ 5.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 5.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 5.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 5.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 5.0
Mashle: The Divine Visionary Candidate Exam ArcRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 5.0
MashleRated ★ 4.0