Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Final CutRated ★ 3.5
RangoRated ★ 4.0
AntichristRated ★ 4.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
The Boy and the BeastRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
28 Days LaterRated ★ 3.5
28 Years LaterRated ★ 2.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 4.0
HarbinRated ★ 2.5
The FallRated ★ 4.5
AkiraRated ★ 5.0
The SubstanceRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 4.5