Movies
Ratings
82
Thelma & LouiseRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 3.0
Jerry MaguireRated ★ 4.0
Pride & PrejudiceRated ★ 5.0
JokerRated ★ 3.5
ChicagoRated ★ 3.0
AmélieRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 3.5
CocoRated ★ 3.5
MidwayRated ★ 5.0
Wolf ChildrenRated ★ 3.5
The Social NetworkRated ★ 4.0
Ad AstraRated ★ 3.5
ThirstRated ★ 3.5
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 3.5