Titles you rated
HarmonyRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
All for the WinnerRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.0
PunchRated ★ 3.0
DerangedRated ★ 3.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 3.0
The Show Must Go OnRated ★ 3.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 5.0
Swing GirlsRated ★ 5.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 3.0
JumanjiRated ★ 3.0
WALL-ERated ★ 5.0