Series
Ratings
21
Single's Inferno Season 3Rated ★ 4.0
Sex and the City Season 4Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 2Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 4.5
Emily in ParisRated ★ 3.5
Why Women KillRated ★ 3.0
The Queen's GambitRated ★ 5.0
Russian DollRated ★ 4.5
Sex EducationRated ★ 3.5
Sex EducationRated ★ 4.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 3.0
High KickRated ★ 2.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
I Live AloneRated ★ 3.0
Abnormal SummitRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 3.0