Movies
Ratings
314
Right Now, Wrong ThenRated ★ 3.5
High FidelityRated ★ 4.5
Spring Bears LoveRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 5.0
R-PointRated ★ 3.5
The Way HomeRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 2.5
The Little MermaidRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 3.5
Hot FuzzRated ★ 4.0
I Know What You Did Last SummerRated ★ 3.5
The Divine MoveRated ★ 2.5
Ode to My FatherRated ★ 3.0
A Hard DayRated ★ 4.5
Princes and PrincessesRated ★ 4.0
The Blair Witch ProjectRated ★ 4.0
Welcome to the SticksRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5