Titles you rated
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 2.5
Gran TorinoRated ★ 4.0
GravityRated ★ 1.5
The ShiningRated ★ 2.0
Life of PiRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
IdentityRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0
The Usual SuspectsRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
Into the StormRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 5.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.0