Titles you rated
High KickRated ★ 4.5
Hello, FranceskaRated ★ 3.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 3.0- 2 Days and 1 NightRated ★ 4.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 3.0
May Food Bless YouRated ★ 4.0
I Am Not Okay with ThisRated ★ 4.5
HotelierRated ★ 3.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5- DamoRated ★ 3.0
Spring DayRated ★ 3.0
A Sunny Place of the YoungRated ★ 3.0- Cabbage Guru & Radish guru's Once Upon a TimeRated ★ 3.0
My MisterRated ★ 4.0- School Season 1Rated ★ 3.5
Itaewon ClassRated ★ 3.0
Real Men 300Rated ★ 3.5
MindhunterRated ★ 5.0
The BlacklistRated ★ 3.5