Movies
Ratings
17
TrumboRated ★ 3.5
Let the Right One InRated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 3.5
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.0
I'm a Cyborg, But That's OKRated ★ 3.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
FargoRated ★ 3.0
Loving VincentRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 3.0
Big FishRated ★ 5.0
Worst WomanRated ★ 3.0
Our Love StoryRated ★ 4.0
End of WinterRated ★ 4.0
Yourself and YoursRated ★ 3.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5