Titles you rated
Radio StarRated ★ 4.5
Oh My VenusRated ★ 4.0
IRISRated ★ 4.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.0
BigRated ★ 3.0
Bad GuysRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
High School King of SavvyRated ★ 3.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
StrangerRated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0