Movies
Ratings
76
50 First DatesRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
Mean GirlsRated ★ 3.0
The MatrixRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 3.5
The PrestigeRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.5
AvatarRated ★ 3.0
ContactRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 2.5
Home AloneRated ★ 3.0
The Blind SideRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 3.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.5
The HelpRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 2.5
The NotebookRated ★ 5.0
I Am SamRated ★ 5.0