Movies
Ratings
61
When September EndsRated ★ 3.5
50 First DatesRated ★ 3.5
OnceRated ★ 3.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.5
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 2.5
3 IdiotsRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.5
Chungking ExpressRated ★ 4.5
Monsters, Inc.Rated ★ 3.5
MulanRated ★ 2.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.5
Law Abiding CitizenRated ★ 3.0
The MummyRated ★ 3.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 2.5
District 13: UltimatumRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 3.5
R-PointRated ★ 4.0
Knight and DayRated ★ 3.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 1.5