Titles you rated
TangerineRated ★ 4.5
The Florida ProjectRated ★ 5.0
Lady BirdRated ★ 5.0
The Meyerowitz Stories (New and Selected)Rated ★ 4.0
How to Steal a DogRated ★ 4.0
Steel RainRated ★ 4.0
A Most Wanted ManRated ★ 4.5
The Godfather: Part IIIRated ★ 4.5
The Wizard of OzRated ★ 4.5
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 4.5
Kick-Ass 2Rated ★ 3.5
A Most Violent YearRated ★ 4.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 4.5
Blade Runner 2049Rated ★ 5.0
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 4.5
CoralineRated ★ 4.0
MoonRated ★ 4.5
Bloody TieRated ★ 4.0
Blue JasmineRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 4.5