Movies
Ratings
143
HerRated ★ 3.0
Our Little SisterRated ★ 5.0
Assassination Classroom: GraduationRated ★ 5.0
HereditaryRated ★ 3.0
The Man from EarthRated ★ 4.0
The Man from Earth: HoloceneRated ★ 1.5
Assassination ClassroomRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
Flying ColorsRated ★ 5.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 5.0
HugoRated ★ 5.0
Wild TalesRated ★ 5.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 5.0
Death Note: Light Up the New WorldRated ★ 2.5
Salut d’AmourRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.5- The CureRated ★ 4.0
If Cats Disappeared From the WorldRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
Little Miss SunshineRated ★ 4.0