Titles you rated
The Taste of ThingsRated ★ 4.5
Alien: RomulusRated ★ 4.0
The Wonderful Story of Henry SugarRated ★ 3.0
The KillerRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Look BackRated ★ 4.5
TwistersRated ★ 3.5- PilotRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
BLUE GIANTRated ★ 5.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
A Beautiful LifeRated ★ 3.5
Persian LessonsRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 5.0
DuneRated ★ 3.5
BarbieRated ★ 3.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
Blue ValentineRated ★ 4.0
Nothing SeriousRated ★ 4.0