Series
Ratings
311
The Brilliant Healer's New Life in the ShadowsRated ★ 3.0
Kaminaki Sekai no Kamisama KatsudouRated ★ 3.5
Rurouni Kenshin: Wandering SamuraiRated ★ 4.0
The Slime Diaries: That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 3.5- That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 3.5
PSYCHO-PASSRated ★ 3.5
As a Reincarnated Aristocrat, I'll Use My Appraisal Skill to Rise in the World Season 2Rated ★ 3.5
As a Reincarnated Aristocrat, I'll Use My Appraisal Skill to Rise in the WorldRated ★ 4.0
The Fragrant Flower Blooms with DignityRated ★ 4.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.5
Wistoria: Wand and SwordRated ★ 3.5
Rurouni KenshinRated ★ 4.0
Grimgar of Fantasy and AshRated ★ 4.0
Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 4.0
Hokkaido Gals Are Super Adorable!Rated ★ 4.5
7th Time Loop: The Villainess Enjoys a Carefree Life Married to Her Worst Enemy!Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.5
Tengoku DaimakyoRated ★ 4.0
KarmaRated ★ 3.5