Movies
Ratings
273
JiseulRated ★ 4.0
SonatineRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.5
GravityRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 3.5
UpRated ★ 5.0
FrankensteinRated ★ 4.5
IdaRated ★ 5.0
The Lives of OthersRated ★ 4.0
WonderRated ★ 4.0- HeroRated ★ 4.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 2.5
HookRated ★ 3.5
JumanjiRated ★ 3.5
Se7enRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Pulp FictionRated ★ 3.5
The Godfather: Part IIRated ★ 4.5
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.5
Taxi DriverRated ★ 4.0