Titles you rated
As You Stood ByRated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 5.0
VigilanteRated ★ 3.5- DoubtRated ★ 3.0
Dahmer - Monster: The Jeffrey Dahmer StoryRated ★ 3.5
BloodhoundsRated ★ 3.0
My Liberation DiaryRated ★ 4.5
HannibalRated ★ 4.0
Stranger Season 2Rated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 3.5
RevenantRated ★ 3.0- Fullmetal AlchemistRated ★ 5.0
AdolescenceRated ★ 5.0
Physical: 100 Season 1Rated ★ 3.5
The Penthouse Season 3Rated ★ 2.5
The PenthouseRated ★ 2.5
The PenthouseRated ★ 3.0
The World of the MarriedRated ★ 3.0