Series
Ratings
20
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 5.0
Infinite ChallengeRated ★ 4.0
Take Care of Us, CaptainRated ★ 5.0
I Live AloneRated ★ 4.0- Searching for the Full MoonRated ★ 4.0
Ghost StoriesRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 2.0
GoblinRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
Two WeeksRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
Bridal MaskRated ★ 2.0- InuYashaRated ★ 5.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0