Series
Ratings
97
Crime Scene ZeroRated ★ 4.5
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.5
Adventure by Accident Season 4Rated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Singles' InfernoRated ★ 3.5
Singles' Inferno Season 4Rated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.0
DAN DA DANRated ★ 3.0- Zombieverse Season 2Rated ★ 3.5
A Virtuous BusinessRated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.0- The FrogRated ★ 3.0
Kaiju No. 8Rated ★ 4.0
High School Mystery Club Season 3Rated ★ 3.5
Lovely RunnerRated ★ 4.5
Crime SceneRated ★ 4.0