Titles you rated
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5- Money Heist Season 5Rated ★ 3.5
Money HeistRated ★ 3.5
Money Heist season 3Rated ★ 4.0
Money Heist season 2Rated ★ 3.5
Money Heist season 1Rated ★ 4.5- The FrogRated ★ 2.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.5
GiantRated ★ 4.0
City HunterRated ★ 2.5
SignRated ★ 4.5
TunnelRated ★ 3.0
Special Affairs Team TENRated ★ 3.0
Big ThingRated ★ 3.0
Save MeRated ★ 3.5
PunchRated ★ 5.0
Liar GameRated ★ 2.5
Queen of AmbitionRated ★ 3.0
Drinking SoloRated ★ 3.5