Titles you rated
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 5.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 3.5
The Great GatsbyRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 4.0
Scarlet InnocenceRated ★ 2.0
Anarchist from ColonyRated ★ 5.0
Let the Right One InRated ★ 4.5
GattacaRated ★ 5.0
Finding NemoRated ★ 5.0
Children of MenRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 5.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.5
Don't BreatheRated ★ 4.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 5.0
Fifty Shades of BlackRated ★ 0.5
BuriedRated ★ 3.0
The KingRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 4.0