Movies
Ratings
137
The Terror LiveRated ★ 2.0
DrumlineRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0
The HousemaidRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
Eye For An EyeRated ★ 3.0
Rules of DatingRated ★ 4.5
Iron ManRated ★ 4.0
ClickRated ★ 3.5
Kamome DinerRated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 4.5
HelplessRated ★ 2.5
TaxiRated ★ 4.5
Piranha 3DRated ★ 2.0
Hedwig and the Angry InchRated ★ 4.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 1.0
The UnforgivenRated ★ 4.5
The Lives of OthersRated ★ 5.0
A Dirty CarnivalRated ★ 5.0
American BeautyRated ★ 5.0