Titles you rated
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
Something Happened in BaliRated ★ 4.5- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.5
Solitary GourmetRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0- War of MoneyRated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 4.5
Nonstop 1Rated ★ 4.5- Ladies of the PalaceRated ★ 4.5
SignalRated ★ 4.5