Series
Ratings
101- GokusenRated ★ 5.0
Obstetrics and Gynecology DoctorsRated ★ 5.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 4.0
Warrior Baek Dong SooRated ★ 4.5
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 0.5
Descendants of the SunRated ★ 5.0
TriangleRated ★ 4.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 5.0
Mischievous KissRated ★ 3.0
HeartstringsRated ★ 4.0
My Lovely GirlRated ★ 2.0
Moorim SchoolRated ★ 5.0
God's QuizRated ★ 4.0
Can We Get Married?Rated ★ 5.0- Magic Kid MasuriRated ★ 4.0
GiantRated ★ 4.0
Listen to My HeartRated ★ 5.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 4.0
To the Beautiful YouRated ★ 2.0
EXO Next DoorRated ★ 5.0