Titles you rated
Ode to My FatherRated ★ 5.0
Love, RosieRated ★ 2.5
MasqueradeRated ★ 5.0
The Hateful EightRated ★ 5.0
MadagascarRated ★ 3.5
Phantom DetectiveRated ★ 4.0
Maundy ThursdayRated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
Inside MenRated ★ 5.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 4.0- WishRated ★ 1.0
SunnyRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
A Melody to RememberRated ★ 3.5