Movies
Ratings
322
The End of the StormRated ★ 5.0- Operation Chromite: Extended EditionRated ★ 4.5
The Spy Gone NorthRated ★ 4.0
FriendRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.5
FluRated ★ 3.0
Tazza: One Eyed JackRated ★ 2.5
MoneyRated ★ 3.0
The NetRated ★ 4.0
Bloody TieRated ★ 3.5
BelieverRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 3.0
My Boss, My HeroRated ★ 3.5
I Am LegendRated ★ 3.5
300Rated ★ 3.5
InceptionRated ★ 4.5
One-LineRated ★ 5.0
Long Live the KingRated ★ 3.5
The Bourne UltimatumRated ★ 4.5