Titles you rated
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
You Drive Me CrazyRated ★ 4.0
Six Flying DragonsRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 3.5
HealerRated ★ 3.5
BigRated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 2.5
The HeirsRated ★ 3.5
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 4.0
JumongRated ★ 4.0- Knowledge Channel eRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 4.0
HeroesRated ★ 3.0
Hidden SingerRated ★ 3.0
H.I.TRated ★ 4.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Chuuka Ichiban!Rated ★ 3.5
The Good DoctorRated ★ 5.0
HeroesRated ★ 4.0- Where Is My Friend's HomeRated ★ 3.5