Titles you rated
Finding NemoRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 2.0
Shrek 2Rated ★ 2.5
Monsters, Inc.Rated ★ 3.0
Wreck-It RalphRated ★ 2.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 5.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 2.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 3.0
Shrek the ThirdRated ★ 2.0
Toy StoryRated ★ 3.0
UpRated ★ 3.5
WALL-ERated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 2.0
Monsters UniversityRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 4.5
Toy Story 3Rated ★ 4.5
The IncrediblesRated ★ 3.0
Life of PiRated ★ 3.0