Titles you rated
Full HouseRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Something Happened in BaliRated ★ 4.0- Brilliant LegacyRated ★ 4.0
PastaRated ★ 5.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0
Worlds WithinRated ★ 5.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.5
RememberRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 4.0