Series
Ratings
14
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 0.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 3.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 3.0